Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. zavřít
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Možnosti platby

Nabízíme Vám několik možností, jak můžete vaši objednávku zaplatit. Vyberte si tu, která je pro vás nejlepší. Způsoby dopravy najdete na stránce DODACÍ PODMÍNKY.
 

 • Platba předem na účet

  Klasická platba převodem z účtu. Platba neprobíhá online v reálném čase, standardně peněžní částku obdržíme následující pracovní den. Převod však může trvat i déle - až 3 pracovní dny. O přijetí vaší platby vás budeme obratem informovat a následně expedujeme vaši objednávku. Platba předem na účet je zdarma.

  číslo účtu: 2600429109 / 2010 (Fio banka)
  IBAN: CZ8320100000002600429109
  BIC: FIOBCZPPXXX

 • Platba dobírkou

  Platba na dobírku je stále velice populárním způsobem úhrady objednávky. Za zboží zaplatíte hotově dopravci, který vám objednávku přiveze. Poplatek za dobírku je 30 Kč (vč. DPH).

 • Platba kartou (online)

  Platba kartou online přes platební bránu ComGate Payments, a.s. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 • Platba bankovním převodem (online)

  Platba okamžitým bankovním převodem přes platební bránu ComGate Payments, a.s. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

 • V případě dotazů či reklamací k platební bráně můžete kontaktovat přímo firmu ComGate Payments, a.s.:

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b
  Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267